Seyyar Gazete | Gazeteler, Haber, Kadın, Magazin, Sağlık, Hayata Dair

Temel Karamollaoğlu: Hepsi hazineden destek aldı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Balıkesir’deki aday tanıtım toplantısında konuştu. Saadet Partisi’nin seçim yardımı almadığını belirten Karamollaoğlu, “Seçime gittikleri için aldıkları miktarın iki misli destek alıyorlar. İş Saadet’e gelince biz sadece bizi sevenlerin, bize destek verenlerin, bize ümit bağlayanların desteğiyle bu çalışmaları yürütüyoruz” dedi.

Temel Karamollaoğlu: Hepsi hazineden destek aldı
269 views
24 Şubat 2019 - 2:17

Saadet Partisi, 31 Mart günü gerçekleştirilecek yerel seçimler için Balıkesir aday tanıtım toplantısı düzenledi. Merkez Karesi Belediyesi’ne ait Karesi AVM Konferans Salonu’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında SP lideri Temel Karamollaoğlu’nun yanı sıra partililer de katıldı.

“GARİBANLAR TOPLULUĞUYUZ”

Toplantıda konuşan Karamollaoğlu, Saadet Partisi’nin seçim yardımı almadığını söyleyerek, “Seçimlerde imkanlarımız eşit şekilde dağıtılmış değil. Aslında biz bütün partilerde bütçeden çok büyük imkanlar alanlar var. Hepsi hazineden destek aldılar. Seçime gittikleri için aldıkları miktarın iki misli destek alıyorlar. İş Saadet’e gelince biz sadece bizi sevenlerin, bize destek verenlerin, bize ümit bağlayanların desteğiyle bu çalışmaları yürütüyoruz. Genelde bizim insanımız içinde milyarder ve milyoner insanlar yok. Garibanlar topluluğuyuz ama bizim birimiz onların bininden daha etkili” diye konuştu.

Karamollaoğlu, konuşmasının ardından Saadet Partisi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Sait Terzioğlu ile ilçe belediye başkan adayları, belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adaylarıyla birlikte partilileri selamladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.